KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12156186
nr 1215 6186
Axel Eriksson, Flickan i stenbrottet, signerad. Olja på pannå, 38x81
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:34:38
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)